Naujienos

Kviečiame į gegužės mėnesio edukaciją, degustaciją: ,,infoPIETŪS"

2024 05 21


Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia praleisti pietų pertrauką KITAIP!
Kviečiame dalyvauti „infoPietūs“ teoriniuose-praktiniuose užsiėmimuose. Jų metu dalinsimės sveikos mitybos žiniomis ir praktiniais maisto ruošimo patarimais bei pasiūlysime paragauti sveikatai palankių patiekalų.
SUDOMINOME?
KUR VYKS: Varpo g.9, 3a.

KADA: gegužės 29 d. nuo 12:00 iki 13:00 val.

„info PIETŪS“ - penas protui ir kūnui!
Skirk dėmesio SAU - registruokis į „info PIETUS“. 
Dalyvių skaičius ribotas! Nesnausk!
Informuojame, kad renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, turinys gali būti viešinimas.
O balandžio mėnesį ,,infoPIETŲ" tema - pusryčiai. Ar pusryčius valgyti, o gal praleisti? Ką pasirinkti pusryčiams? Visa tai ir dar daugiau sužinojo ,,infoPIETŲ" dalyviai, kurie nusprendė šią popietę papietauti KITAIP. Todėl nenuostabu, kad degustacijos dalyje Visuomenės sveikatos biuro svečius vaišinome pusryčiu patiekalu, kurį sukūrė J. C. Jackson Jungtinių Amerikos Valstijų gydytojas.
Žinote, koks tai patiekalas?
Jei atsakėte - GRANOLA, tai Jūs esate visiškai teisūs!
Granola puikus pusryčių pasirinkimas skubantiems, nes vieno gaminimo metu, jos galite pagaminti net kelioms savaitėms. Negana to, teisingai paruoštoje granoloje yra subalansuotas angliavandenių ir baltymų kiekis. Todėl neskubėkite pirkti granolos, geriau gaminkite patys. Išvengsite dirbtinių saldiklių ir kvapiklių bei praturtinsite mėgstamais ingredientais.Taip bus, kur kas sveikatai palankiau! O granolą pagaminti išties paprastą... Tiesa, pamiršome paminėti, kad pusryčiai pietų pertraukos metu prasidėjo, ne nuo arbatos ar mums įprastos kavos, bet nuo KIAULPIENIŲ ŠAKNŲ kavos. Jau kremtaties, kad nepavyko sudalyvauti? Nenusiminkite, dalinames ,,infoPIETŲ" receptais SVEIKAS SAULĖS MIESTO interneto svetainėje, šiame puslapyje taip pat rasite ir granolos receptą, kuria tikrai nenusivilsite: https://www.sveikatos-biuras.lt/.../n24-balandis-granola.../
O jei ir Jūs norite savo pietų pertrauką praleisti išties KITAIP, kviečiame į gegužės mėnesio ,,infoPIETUS"!