Naujienos
Iniciatyva „Ilgaamžiškumo pasas"
Birželio 10 d. Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su „Eglės sanatorija" kvietė Šiaulių miesto gyventojus jungtis prie iniciatyvos „Ilgaamžiškumo pasas" — dienos, skirtos aktyviai kasdienai ir reguliariam rūpinimuisi savo sveikata.
Renginys sulaukė didelio šiauliečių susidomėjimo ir aktyvaus įsitraukimo. Dalyviai ne tik praturtino savo žinias apie sveikatos stiprinimą, bet ir turėjo galimybę prasmingai praleisti laiką bendruomenėje, sukti „Laimės ratą“ ir laimėti puikius prizus, pasimankštinti centriniame parke, bei atrasti naujų būdų rūpintis savo fizine ir emocine gerove išbandydami haloterapiją, kineziterapiją bei sauso masažo lovas „Eglės reabilitacijos centre“.
„Ilgaamžiškumo pasas“ tapo puikia proga priminti, kad ilgaamžiškumas prasideda nuo kasdienių įpročių – fizinio aktyvumo, visavertės mitybos, kokybiško poilsio ir nuoseklaus dėmesio savo sveikatai.