SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Veiklos sritys

BIURO VEIKLOS TIKSLAI, POBŪDIS IR SRITYS

 Pagrindiniai Biuro veiklos tikslai: rūpintis savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti savivaldybės (kelių savivaldybių) teritorijoje Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais reglamentuojamą savivaldybių visuomenės sveikatos priežiūrą, siekiant mažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą, gerinti gyvenimo kokybę, teikiant kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas.

Biuro veiklos pobūdis – Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų reglamentuojamų savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas ir teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims savivaldybės teritorijoje, taip pat kelių savivaldybių teritorijoje.

Pagrindinės Biuro veiklos sritys:

1. visuomenės sveikatos stebėsena ir jos pokyčių analizė;

2. bendruomenės sveikatos gerinimo ir ligų profilaktikos programų rengimas ir įgyvendinimas;

3. visuomenės sveikatos stiprinimo ir ugdymo priemonių planavimas ir įgyvendinimas;

4. pasiūlymų teikimas Steigėjui (Savininkui) planuojant ir įgyvendinant Bendruomenės sveikatinimo programos priemones;

5. Lietuvos sveikatos programoje, Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimuose numatytų sveikatinimo priemonių, valstybinių sveikatos programų įgyvendinimas savivaldybės teritorijoje;

6. aplinkos sveikatinimo veiksmų plano priemonių rengimas ir įgyvendinimas savivaldybės teritorijoje;

7. vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūra;

8. sveikatos mokymas, žinių apie sveiką gyvenseną skleidimas, sveikos gyvensenos propagavimas, informacijos apie sveikatinimo priemones ir renginius gyventojams teikimas;

9. bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis, vykdančiomis sveikatinimo veiklą;

10. kita Lietuvos Respublikos įstatymų neuždrausta veikla.