SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Kviečiame registruotis į nemokamą nuotolinę paskaitą

Mintimis dalinasi paskaitos lektorė psichologė - psichoterapeutė Sigita Valevičienė:
Kalbėsime ne tik apie "tėvystės ir mamystės patyrimą", kalbėsime apie fiziologinius pokyčius, kultūrinius - socialinius pokyčius ir kaip ieškoti išminties gyventi. Nes juk kai laukiamės viskas tampa daug rimčiau ir imame klausti savęs labai gilių klausimų.
Juk už "Bijau, kad kas vaikeliui neatsitiktų" slypi klausimas, "O kaip gyventi, kai pradedi matyti, koks tas gyvenimas nekontroliuojamas, nenuspėjamas?", "Kaip įtraukti vyrą į pasiruošimą?" iš tiesų yra klausimas "Kaip mums būti kartu šitame patyrime? Ar mes esame kartu? Ir kaip būti kartu kai esame tokie skirtingi ir patiriame tai visiškai skirtingai?", "Ar aš būsiu gera mama?" klausimas savyje talpina nerimą "Ar turiu savo viduje kažką, ką galėsiu duoti savo mažyliui?", "Kaip nepasimesti tarp tiek teorijų?" yra klausimas "Ar aš atradau savo gyvenimo autorystę?"
Registruokitės šioje nuorodoje: bit.ly/3XnI7vY  
Paskaitas organizuoja Pogimdyminės depresijos prevencijos projektas Mama mums rūpi
 
Informaciją parengė Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė |Asta Ivoškienė