SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Lapkričio 23-ąją minima Negimusio kūdikio diena

Likusiems su netekties skausmu, tenka dorotis su pačiais juodžiausiais jausmais:
Kaip išbūti bei priimti negimusio kūdikio netektį?
Kaip susitaikyti su tuo, ko jau nebepakeisi?
Kaip atjausti save, gyti ir vėl pamatyti šviesą?
 
Pasikalbėkite apie kylančius jausmus ir emocijas, kad bent kiek palengvėtų. Atverkite savo išgyvenimus tiems, kuriais pasitikime, su kuriais galime būti tikruoju savimi – kenčiančiu, išsigandusiu, liūdinčiu, nusivylusiu... Nelikite vieni, nes bendrystėje galima atsiremti vieniems į kitus, įprasminti netektį, atrasti sustiprėjusį save ir naują gyvenimo viltį.
Krizinio nėštumo centras reguliariai teikia individualias psichologines konsultacijas, organizuoja terapinės savipagalbos grupes skausmingai išgyvenančioms abortą, persileidimą, ankstyvą kūdikio netektį.
Kreiptis el. paštu: pagalba@krizinionestumocentras.lt arba tel. 8 603 57912
Nemokamas anonimines psichologų konsultacijas gyvai ir nuotoliniu būdu teikia Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuras https://www.sveikatos-biuras.lt/nemokama-psichologine...
Psichologinė pagalba telefonu Nr. 1809 visiems šeimos nariams https://www.facebook.com/siauliuvsb/posts/2187207371411091
 
Informaciją parengė Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė Asta Ivoškienė