SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Renginys internete gegužės 17 d. 18 val. MITAI IR TIESA apie burnos higieną

Kalbant apie burnos higieną, atrodo, kaip ir viskas turėtų būti aišku:
„ dantų šepetėliu ir dantų pasta turime valytis dantis ryte ir vakare, ne trumpiau nei dvi minutes, taip išvengsime ėduonies “,- tai Jums pasakys, bet kuris pirmokas.????✌️????‍♂️ ????
 
 
Bet ar tikrai to pakanka?
 
Statistika rodo 〽, kad nemažai žmonių netinkamai rūpinasi savo dantimis, skiria jiems per mažai dėmesio, o iškilus problemoms neskuba eiti pas odontologą. Deja, prasta burnos priežiūra ne tik sukelia ėduonį, tačiau gali būti ir kur kas rimtesnių ligų priežastimi‼
 
 
Kokia to priežastis? ????
 
 
Apie burnos higieną žinome kiekvienas iš mūsų tikrai nemažai, tačiau informacijos yra daug ir ji ganėtinai „padrika“ – „draugas sakė“, „mačiau reklamoje“, „skaičiau žurnale“ ir t.t. Kas be ko žinios, žinoma, yra gerai, bet jos turi būti pagrįstos ir patikimos. ????????????
Todėl susisteminkime savo turimas žinias apie burnos sveikatą ???????????? gegužės 17 d. (antradienį) 18.00 val. mūsų facebook puslapyje tinklalaidėje (podkaste) „ Mitai ir tiesa apie burnos higieną“ su gyd. odontologe Giedre Morkūnaite. ????
 
 
P.S. Mokslininkai įrodė, kad žmonės, kurie domisi sveika gyvensena ir jos principais yra sveikesni!????
 
 
Todėl nedvejok????, spausk ➡dalyvauti ir susitiksime gegužės 11 d. (trečiadienį) 15.00 val. mūsų facebook puslapyje, kur galėsite burnos higienos žinias pagilinti ir mitus išsklaidyti su gyd. odontologe Giedre Morkūnaite!
 
O jei mėgsti dovanas, komentaruose pakviesk du draugus į tiesioginę transliaciją ir VISI TRYS laimėkit biuro įsteigtus prizus????????!
 
*Laimėtojai bus išrinkti burtų keliu.