SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Renginys - „Vyrai virtuvėje“, jau gegužės 5 d.

Šiuolaikiniai vyrai virtuvės nebijo! Bet jei nežinai nuo ko pradėti, arba tiesiog nori pagilinti savo žinias ir smagiai praleisti laiką – šis renginys Tau! „Vyrai virtuvėje“ – teorinis/praktinis užsiėmimas subalansuotas tik VYRAMS!!????????‍????????‍♂️
Paskaitos metu teorinėmis žiniomis apie subalansuotą vyrišką mitybą dalinsis mitybos specialistė Ilona Kuodienė, o praktinės dalies metu virtuvės šefas Cosimo Barranca pademonstruos kaip pasigaminti šviežių špinatų pasta- tagliatelle su pievagrybiais????. Ne tik pademonstruos, bet ir pavaišins. ????????

Išalkai?! Susidomėjai? Nori išmokti palepinti savo antrąją pusę? Registruokis ir neatidėliok, nes vietų skaičius ribotas! Žinai patarlę - „Kas pirmesnis tas gudresnis!“? ????
✅Registracija: https://forms.gle/UmpGbSWhPztt3wru9

Užsiregistravusių dalyvių lauksime gegužės 5 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. Con amore kulinarinėje studijoje Vilniaus g. 32 Šiauliai.
Užsiėmimas NEMOKAMAS