SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

Visuomenė linkusi manyti, kad hepatitu suserga tik priklausomi nuo narkotikų, kalintys ar asocialūs asmenys. Visuomenės sveikatos specialistai neigia šį mitą ir įspėja, kad užsikrėsti gali bet kokio socialinio statuso žmogus.
Kiekvienais metais, atšilus orams, žmonės labai daug laiko praleidžia ne tik darbe, namuose, bet ir gamtoje. Tačiau lepinanti šiluma yra didžiausias priešas daugeliui maisto produktų.
Pastebima, kad žmonės tiesiog pamiršta ar nepagalvoja, jog per karščius, alkoholio kiekis žymiai greičiau pasisavinamas organizme ir sukelia labai daug pavojų: nuo perkaitimo saulėje, padidėjusio kraujo spaudimo, sutrikusio širdies darbo, dehidratacijos iki stipraus apsinuodijimo.
Vasariškiems orams įgavus pagreitį, visuomenės sveikatos specialistai pataria kaip elgtis, kad karšti ir saulėti orai nepakenktų sveikatai.
2021-07-11
Vanduo – ne tik sveikatos, geros savijautos, geros nuotaikos priežastis, bet ir grožio bei jaunystės eliksyras. Vanduo – tai vaistas, išplaunantis iš kūno negalavimus
Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, ką kiekvienas iš mūsų turėtume žinoti apie maisto laikymą ir ruošimą vasarą, kad išvengtume sveikatos sutrikimų.
Šiltojo sezono metu elektriniai paspirtukai tampa viena populiariausių judėjimo mieste ar kurortuose priemone. Dauguma važinėjančių elektriniu paspirtuku vairuotojų žino, kad jiems galioja Kelių eismo taisyklės, tačiau ne visada žino, kokios, ir ne visada dėvi apsaugos priemones. Pateikiame keletą saugumo patarimų kiekvienam paspirtukų naudotojui.
Pasirūpinkite savo ir artimųjų psichologine gerove, nemokamos individualios arba grupinės psichologų konsultacijos...
1987 m. birželio 26-ąją Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabandos diena. Minimos dienos tikslas – stiprinti šalių tarptautinį bendradarbiavimą siekiant visuomenės, kuri nevartoja narkotikų ir psichotropinių medžiagų. Ši tema tampa vis aktualesnė, nes kasmet vartojančių narkotikus jaunų žmonių skaičius nemažėja.