SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Gegužės mėnesio veiklų kalendorius

Gegužės mėnesį siūlome:

Gegužės 10 d. 15 val. vyks NEMOKAMA sveikatinimo edukacija tėveliams "Nerimauji dėl vaiko skiepų ar vaistų? Padėsime atsikratyti mitų!"

Vieta: Šiaulių m. sav. visuomenės sveikatos biuras, Varpo g. 9, III aukštas.
1 val. trukmės edukacijoje bendrausite su visuomenės sveikatos specialiste vaikų vakcinacijos klausimais, dalyvausite interaktyviame žaidime "Rinkimės skiepus, o ne mitus!"ir turėsite galimybę laimėti puikių prizų!
Edukacijoje galės dalyvauti tik užsiregistravę dalyviai!
Registracijos forma rasite čia:
 
Gegužės 17 d. Priskėlimo aikštėje nuo 14 iki 16 val. vyks informacinė kampanija "Kaip laiku atpažinti širdies nepakankamumo simptomus".
 
Veiks Kardiologijos informacinis centras, kur visi norintys galės pasitikrinti sveikatos rodiklius: pulsą, kraujospūdį, įsotinimo deguonimi kiekį. Bus galimybė pasikonsultuoti dėl širdies nepakankamumo ir pabendrauti su Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociacijos nariais. Bus pateikiama informacija apie širdies nepakankamumą, rodomi filmai apie širdies sveikatą. Šiaulių gydytojai kardiologai ir slaugytojai atsakys į rūpimus klausimus.
 
Gegužės 19 d. 17.00 val. Saulės laikrodžio aikštėje (prie auksinio berniuko)  atvykite į ,,Šeimadienį su visuomenės sveikatos biuru", kurio metu Jūsų lauks:

17.10 val. Kahoot apie SVEIKATĄ ir IMUNITETĄ;

18 val. Kino seansas;

19.30 val. filmo aptarimas.

*Renginio programa gali kisti, o esant blogoms oro sąlygoms renginys gali būti atšaukiamas.

 

Kitos veiklos vyksta, kaip įprastai, tik prašome atkreipti dėmesį, kad pasikeitė vietos kur vyks mankštos senjorams.

 

Gegužės mėnesio veiklų, kalendorių galite:

Atidaryti didesniu formatu.