SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Darbuotojų atstovavimas

Darbuotojų atstovavimas reiškia darbuotojų teisių ir interesų gynimą ir atstovavimą jiems santykiuose su kitomis socialinės partnerystės šalimis darbo ginčus nagrinėjančiose ir socialinės partnerystės institucijose, teisių ir pareigų jiems sukūrimą ir keitimą ar kitokį dalyvavimą, nustatant darbuotojų darbo, socialines ir ekonomines teises ir pareigas darbo teisės normų nustatyta tvarka.

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojus atstovauja darbo taryba ir profesinė sąjunga. Darbuotojų atstovų veikla organizuojama ir vykdoma jiems bendradarbiaujant ir taip, kad bendrieji darbuotojų interesai ir teisės būtų ginami kuo veiksmingiau. Darbo taryba negali atlikti tų darbuotojų atstovavimo funkcijų, kurios pagal DK kodeksą laikomos išimtinėmis profesinių sąjungų teisėmis.

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos (RJPS) šakos Lietuvos sveikatos apsaugos profesinių sąjungų federacijos (LSAPSF) padalinio Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų profesinė sąjunga

 

Darbo taryba

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsniu 2023 m. gegužės 24 d. įvyko Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbo tarybos rinkimai.

Darbo tarybos nariai 

Darbo tarybos pagrindinė funkcija - atstovauti darbuotojus darbdaviui priimant su darbo santykiais susijusius sprendimus bei skatinti abiejų darbo santykių šalių tarpusavio informavimą ir konsultavimąsi.

Darbo tarybos veiklos ataskaita (2020-2021 m.) 

Darbo tarybos veiklos ataskaita (2022 m.)