Sveikatos patarimai

Ruošiant vaiką į mokyklą, geriau nelaukti iki paskutinės minutės ir pasirūpinti Vaiko sveikatos pažymėjimu kuo anksčiau.
Rugsėjis jau ne už kalnų, tad būsimųjų pirmokų ir kitų mokinukų tėveliams, ketinantiems pirkti kuprinę savo atžalai, patariame kokią kuprinę rinktis ir į ką verta atkreipti dėmesį perkant.
Suaugusių mirties priežasčių struktūroje nelaimingi atsitikimai ir traumos užima trečią vietą po širdies-kraujagyslių ligų bei piktybinių navikų.
Skiepai efektyviausia infekcinių ligų profilaktikos priemonė.
Atšvaitai - paprasta ir efektyvi priemonė, užtikrinanti pėsčiųjų, dviratininkų, motociklininkų ir kitų eismo dalyvių saugumą prieblandoje ar tamsiu paros metu.
Šiuo metu didėja bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis Šiaulių mieste ir visoje Šiaulių apskrityje.
2015-02-02
Sezoninė depresija įvairiuose rašytiniuose šaltiniuose turi daug „vardų“ - žiemos melancholija, žiemos depresija, sezoninis afektinis sutrikimas.
Šaltasis metų sezonas - tikras išbandymas įvairaus amžiaus žmonėms.
Primename tėveliams, kad sveikatos pažymą apie vaiko sveikatos būklę reikia kasmet pristatyti į ugdymo įstaigą iki rugsėjo 15 dienos. Sveikatos pažymėjimo galiojimo laikas – vieneri metai.
Galvojate, kad žvaigždučių neatitinkantis viešbutis yra didžiausia nelaimė tykanti kelionėje? Reiškia jūs vienas iš tų laimingųjų, kuriam pavyko išvengti ligos.