SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

ŠKL ir CD rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa

 

               Sveikatos stiprinimo programa skirta 40 - 65 m. amžiaus rizikos grupės asmenims

Programos tikslas: efektyviau stiprinti rizikos grupių asmenų sveikatą, supažindinti su širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą.

Užsiėmimų metu sužinosite: apie širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai, streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, išmoksite valdyti stresą bei suprasti savo sveikatos rodiklius. 

Užsiėmimus ves specialistai: šeimos gydytojas, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas,  fizinio aktyvumo skatinimo specialistas.

Kaip dalyvauti programoje? → visi norintys dalyvauti programoje pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją → Jūsų sutikimas dalyvauti (pasirašote pas šeimos gydytoją) → sveikatos būklės lapo įteikmas Jums (užpildo šeimos gydytojas) → registracija į paskaitas (užsirašote pas šeimos gydytoją) → asmeniškas informavimas telefonu kada ir kur vyks paskaitos → atvykimas ir dalyvavimas paskaitose.

Dalyvavimas yra savanoriškas. Programa yra nemokama. Jos trukmė - 12 mėn. 

Programa vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2016 m. gegužės 13 d. Nr. V-615 įsakymu "Dėl širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

Informacija darbo dienomis teikiama telefonu: 841 439983