SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

ŠKL ir CD rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa

 

 

             

 Sveikatos stiprinimo programa skirta 40 - 65 m. amžiaus rizikos grupės asmenims arba bet kokio amžiaus suaugusiems asmenims, pagal sveikatos būklę priskirtiniems rizikos grupės asmenims: turintiems padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį, nutukimą, žalingų įpročių

 Programos tikslas: efektyviau stiprinti rizikos grupių asmenų sveikatą, supažindinti su širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą.

Užsiėmimų metu sužinosite: apie širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai, streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, išmoksite valdyti stresą bei suprasti savo sveikatos rodiklius. 

Užsiėmimus ves: šeimos gydytojai, kardiologai, psichologai, mitybos specialistai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistai,  fizinio aktyvumo skatinimo specialistai.

Dalyvavimas yra savanoriškas. Programa yra nemokama. Jos trukmė - 12 mėn. 

Programa vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2016 m. gegužės 13 d. Nr. V-615 įsakymu "Dėl širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

 

Informacija teikiama tel: 841 432539; 841 432549; mob. 8 679 40133 arba atvykus į Biurą, adresu Varpo g. 9, Šiauliai, (III a.).