SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Gegužės 31 - oji – Pasaulinė diena be tabako

Primename, jog kiekvienais metais Pasaulio sveikatos organizacija kartu su tarptautiniais partneriais mini Pasaulinę dieną be tabako. Tai puiki galimybė didinti žmonių informuotumą apie tabako vartojimo sukeliamus žalingus ir mirtinus padarinius bei skatinti visuomenę nevartoti tabako gaminių.
Šiais metais Pasaulinės dienos be tabako tema skirta atkreipti jaunimo dėmesį ir atskleisti tabako pramonės įmonių taikomas ir į jaunimą orientuotas sistemingas, agresyvias ir atkaklias taktikas. Tabako pramonė, siekdama paskatinti jaunus asmenis vartoti tabako gaminius, naudoja įvairias strategijas – nuo prekės dizaino iki rinkodaros kampanijų. Jų tikslas – milijonus žmonių, kurie kiekvienais metais miršta nuo tabako sukeliamų ligų, pakeisti naujais vartotojais.

Daugiau informacijos rasite: http://ntakd.lrv.lt/lt/naujienos/geguzes-31-oji-pasauline-diena-be-tabako-2