SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Kviečiame į nemokamus psichinę sveikatą stiprinančius seminarus lapkričio 26 – 27 dienomis

Seminarus ves lektorė – psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, romano „Rytoj vėl patekės saulė“ autorė Inga Juodkūnė. Jos specializacijos sritys: depresijos gydymas, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės ugdymas. Daugiau apie lektorę jos tinklalapyje www.atspirtiestaskas.lt

Lapkričio 26 d.

  • 13.00 – 16.00 val. Rašymo dirbtuvės: asmeninė patirtis, kaip paskata kurti (I dalis). Dirbtuvių metu bus supažindinta su terapinio ir kūrybinio rašymo metodų skirtumais. Dalyviai išbandys terapinio rašymo technikas, kurios atskleidžia vidinius rašymo resursus ir turės galimybę sukurti porą tekstų remiantis mindfulness koncepcija.
  • 17.00  20.00 val. „Perdegimas darbe: kaip įveikti?“. Perdegimo darbe spąstai ir kaip į juos neįkliūti? Perdegimo sindromo simptomai. Emocinis ir fizinis išsekimas: kada yra riba? Kaip nuovargis, išsekimas keičia santykius darbe? Dalyviai išbandys įvairius įveikos būdus, kurie gali padėti apsisaugoti nuo perdegimo.

Lapkričio 27 d.

  • 13.00 – 16.00 val. Rašymo dirbtuvės: asmeninė patirtis, kaip paskata kurti (II dalis). Dirbtuvių metu bus supažindinta su istorijos konstravimo principais. Dalyviai įgaus žinių ir įgūdžių konstruoti gyvenimo istoriją kūrybiškai, sukurti personažą, ieškos savito – unikalaus rašymo būdo.
  • 17.00 20.00 val. „Perdegimas namuose arba būti tėvais kartais yra sunkus darbas“.  Perdegimo spąstai tėvystėje ir kaip į juos neįkliūti? Perdegimo sindromo simptomai. Kaip nuovargis, išsekimas keičia santykius šeimoje ir kaip susikalbėti? Kaip tinkamai atliepti šeimos narių poreikius? Dalyviai išbandys įvairius įveikos būdus, kurie gali padėti apsisaugoti nuo perdegimo.

Seminarai vyks Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Varpo g. 9, Šiauliai, III a. 306)

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!
Registruotis galima į kelis seminarus.
Dalyvių skaičius ribotas!

Į kiekvieną seminarą galite registruotis iki lapkričio 22 d.  el. paštu:

renata.jadlauskiene@sveikatos-biuras.lt arba telefonu (8-41) 43 99 70 (darbo valandomis)