SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Akcija "MANKŠTINK KOJAS, KVĖPUOK ŠVARESNIU ORU!"

Kadangi rugsėjo 22 d. šiemet sutapo su sekmadieniu, tai akcijos dalyviai 20 arba 23 dienomis  nuo pat ankstyvo ryto  kas pėstute, kas važiuotas  papuoštu balionais ir kaspinais dviračiu, paspirtuku, ar tiesiog batukais skubėjo į darželį. Vaikai su auklėtojomis tą dieną ne tik aptarė automobilių neigiamą poveikį aplinkai, bet ir rungėsi sportinėse estafetėse, važinėjosi dviratukais bei paspirtukais. Visus lydėjo gera nuotaika ir šypsenos. 

Šiaulių visuomenės sveikatos biuras dėkoja vaikučiams, tėveliams ir darželių darbuotojams už dalyvavimą akcijoje, sveikina akcijos nugalėtojus (šiais metais jie du, nes surinko vienodą balų skaičių): L/D "Pasaka" ir L/D "Kūlverstukas". O visiems, kuriems šiemet nepasisekė, linkime pasitempti ir lauksime jūsų kitais metais.