SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Birželio 14 -oji Kraujo donorų diena

PASIDALINK GERUMU – TAPK KRAUJO DONORU!

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skelbia, kad kiekvienais metais kraujo ir jo komponentų perpylimas padeda išgelbėti milijonus žmonių gyvybių, prailgina pacientų, sergančių sunkiomis ligomis, gyvenimo trukmę ir pagerina jų gyvenimo kokybę. Be kraujo perpylimo nebūtų įmanoma atlikti daug sudėtingų medicininių procedūrų ir chirurginių operacijų. Labai svarbų vaidmenį kraujo donorystė vaidina motinystės apsaugoje siekiant išgelbėti gimdyvių gyvybes ir sveikatą.   

Artėjant Pasaulinei kraujo donorų dienai, Šiaulių miesto visuomenės sveikatos specialistai skatina savo bendruomenę nelikti abejingais ir savo gerumu pasidalinti su kitais. Kas gali tapti kraujo donorais, kaip pasirengti kraujo davimo procedūrai ir kaip elgis po jos daugiau informacijos rasite paspaudę ČIA.

                                                                       

 PADARYK KAŽKĄ GERO ŠIANDIEN!

                                         Tavo 15 minučių skirtos donorystei prilygsta 3 išgelbėtoms gyvybėms!

 

APSISPRENDEI?

Kreipkis į Nacionalinio kraujo centro Šiaulių filialą esantį S.Daukanto g. 90.

Tel pasiteiravimui: 8 685 71 832 arba 8 650 28 690.