SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ - INFORMACINĘ DIENĄ. Draugiška dirbančiajam, saugi nuo (žeminimo, bauginimo ) streso ir jį įtakojančių veiksnių darbo aplinka

INFORMACINĖ DIENA
Draugiška dirbančiajam, saugi nuo (žeminimo, bauginimo )
streso ir jį įtakojančių veiksnių darbo aplinka

Kviečiame lapkričio 23 d. 9.30-14.00 val. į susitikimą-informacinę dieną, kuri vyks Šiaulių Universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84), II aukšto seminarų kambaryje Nr. 215.

Jei Jūs esate darbdavys ar padalinio/grupės vadovas, atstovaujate įmonės darbuotojų darbo tarybai ar profesinei sąjungai, dirbate profesinės sveikatos specialistu, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu, esate NVO atstovas/vadovas arba darbuotojų asociacijos lyderis ar ketinate ją steigti, dirbate Visuomenės sveikatos biure ar savivaldybėje ir norite daugiau sužinoti, kaip palaikyti darbinius santykius be žeminimo, ujimo, smurto apraiškų – šis seminaras Jums.

Būtina registracija el. p. info@lpsa.lt
Platesnė informacija tel. 8-682 42579

Seminaro programą rasite čia