SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

KVIEČIAME DALYVAUTI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPIŲ ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOJE

PROGRAMOS TIKSLAS – supažindinti su širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto ligų rizikos veiksniais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą ir tokiu būdu stiprinti rizikos grupės asmenų sveikatą.

Programoje kviečiami dalyvauti 40 - 65 m. amžiaus asmenys, turintys vieną ar keletą rizikos veiksnių: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio koncentraciją kraujyje, sergantys II tipo cukriniu diabetu, turintys antsvorį ar nutukę, rūkantys asmenys.

Dalyvavimas programoje yra NEMOKAMAS.

Asmenys norintys dalyvauti programoje, pirmiausia turi kreiptis į savo ŠEIMOS GYDYTOJĄ, kurie Jus įtrauks į asmenų, sutinkančių dalyvauti programoje, sąrašą.

Primename, kad asmenys sutikę dalyvauti programoje ir atvykstantys į Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biurą su savimi būtinai turi turėti SVEIKATOS BŪKLĖS LAPĄ (išduoda šeimos gydytojas).

Kviečiame paraginti savo artimuosius aktyviai dalyvauti programoje ir rūpintis savo sveikata.

Plačiau susipažinti su programa galite čia