SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

ŠIAULIŲ MIESTO GYVENTOJŲ DĖMESIUI !!!

Tyrimui metodiškai vadovauja Higienos institutas, apklausą vykdo Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Gyventojų bus prašoma užpildyti anketą. Labai tikimės, kad aktyviai dalyvausite tyrime. Atvirai atsakę į anketoje pateiktus klausimus, suteiksite vertingos informacijos apie suaugusių asmenų gyvenseną ir su ja susijusius veiksnius. Apklausa anoniminė, duomenys bus panaudoti tik apibendrinti kartu su kitų tyrimo dalyvių atsakymais. Gyventojų apklausos vykdytojai su savimi turės darbuotojo pažymėjimą.

 Daugiau informacijos apie suaugusių gyvensenos tyrimo vykdymą gali suteikti: Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Zita Sakalauskaitė, tel. (8-41) 439 970, el. paštas zita.sakalauskaite@sveikatos-biuras.lt.