SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Gyventojus kviečiame teikti pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus dėl numatomų stebėti maudyklų

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, įgyvendindamas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 5 d. sprendimu Nr. T-92 patvirtintas Saugaus elgesio Šiaulių miesto paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo taisyklės, kviečia miesto gyventojus teikti pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus dėl paplūdimių įteisinimo ir dėl numatomų stebėti maudyklų.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. birželio 8 d. įsakymu Nr. A-961 yra tiriamos dvi įteisintos naudoti Rėkyvos ežero ir Prūdelio tvenkinio paplūdimių maudyklos ir dvi neįteisintos naudoti Talkšos ežero prie Salduvės parko ir Rėkyvos ežero Bačiūnų maudyklos. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius, atsižvelgęs į Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pateiktą informaciją apie suinteresuotos visuomenės pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus prieš maudymosi sezoną įsakymu įteisins miesto teritorijoje esančius, taip pat naujai įrengtus arba rekonstruotus paplūdimius.

 Pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus prašome teikti nuo 2019 m. kovo 1 d. iki balandžio 20 d. Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui (Varpo g. 9, III aukštas, 304 kab., Šiauliai) arba elektroniniu paštu biuras@sveikatos-biuras.lt. Telefonas pasiteiravimui: (8 41) 439 970.

 

Fizinių asmenų pasiūlymų teikimo forma

Juridinių asmenų pasiūlymų teikimo forma