SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

Jeigu jums ar jūsų artimam žmogui reikalinga pagalba, nedvejokite, kreipkitės!
Sulaukę tokios "žiemiškos" žiemos, ir taip pasiilgę tik šiam metų laikui būdingų pramogų lauke, skubame išnaudoti visus aktyvaus laisvalaikio gamtoje privalumus. Tačiau turime nepamiršti ir pavojų. Kaip jų išvengti patiems ir nuo jų apsaugoti savo artimuosius?
2020 m. spalio 1 d. priimtos Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pataisos, kuriomis nutarta nuo 2021 m. sausio 1 d. drausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, kai bent vienas namo gyventojas prieštarauja rūkymui.
Vartodami maistą įprastai vertiname malonų, saldų skonį, neįvertindami cukraus sukeliamos žalos sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja per dieną suvartoti daugiausiai 6 šaukštelius (25 gramus) pridėtinio cukraus. Pridėtinis cukrus− tai gliukozė, fruktozė, stalo cukrus, kuriuos gamintojas, kulinaras ar paprastas vartotojas įdėjo į maisto produktus. Tačiau...
Vykdant gimdos kaklelio vėžio prevencijos programą, sergamumą šia liga ir mirtingumą nuo jos galima ženkliai sumažinti, todėl 25–59 metų moterys kviečiamos neatidėlioti, nelaukti akivaizdžių ligos simptomų, o savo iniciatyva kreiptis į šeimos gydytoją arba akušerį ginekologą ir profilaktiškai pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio. Už šias paslaugas mokėti nereikia, nes ligonių kasos sumoka Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
Nėštumas - ypatingas laikotarpis moters organizmui. Ar jis suderinamas su Covid-19 vakcinavimu?
Pastarosiomis dienomis padidėjus kietųjų dalelių koncentracijai ore, pastebima, kad pagrindinė to priežastis – intensyvus vietinis (individualus) šildymas. Artimiausiomis dienomis vyraus nepalankios meteorologinės sąlygos aplinkos oro teršalų sklaidai, todėl kietųjų dalelių koncentracija aplinkos ore išliks padidėjusi. Patariame, kaip elgtis, kad nepakenktumėte savo sveikatai.
Tretieji krūminiai dantys – paskutiniai burnoje dygstantys ir dažniausiai retinuoti dantys. Kai protiniai dantys dėl vietos stokos žandikaulyje negali prasikalti, jie vadinami retinuotais.
Lytinė sveikata – vienas svarbiausių kokybiško gyvenimo veiksnių. Tai teigiamas, pagarbus požiūris į seksualumą ir lytinius santykius, taip pat galimybė turėti saugią lytinę patirtį be prievartos, diskriminacijos ir smurto.
Sveikesnė mityba – tai vienas pagrindinių sveikatą lemiančių gyvensenos veiksnių bei ligų riziką mažinančių elementų