SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

Alzheimerio liga – viena iš didžiausių medicinos paslapčių. Žmonių populiacijai senėjant, demencijos grafikas šovė į viršų, tapdama penkta didžiausia mirties priežastimi pasaulyje. Alzheimerio liga sudaro apie 70 procentų šių atvejų ir nepaisant to, vis dar nežinome, kas ją sukelia.
Judriosios savaitės kulminacija – Diena be automobilio, tradiciškai minima rugsėjo 22-ąją. Ji suteikia unikalią galimybę atkreipti pasaulio lyderių, visuomenės ir suinteresuotų institucijų dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai.
Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras toliau vykdo Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą " Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių mieste". Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, turinčius negalią, dalyvauti .
kitą savaitę minėsime Europos judumo savaitę. Jos tikslas – skatinti darnų transporto priemonių naudojimą ir pakviesti žmones išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.
Prostatos vėžys yra piktybinė prostatos liga, dažniausia vyrams diagnozuojama vėžio forma. Prostatos vėžys diagnozuojamas dažnai, tačiau tik nedidelei daliai pacientų sukelia simptomus, todėl ne visuomet turi būti gydomas.
Limfa – tai skaidrus skystis, gaminamas kūno audiniuose ir cirkuliuojantis limfagyslėmis po visą kūną. Limfoma – tai limfinės sistemos piktybinis navikas, bet ji gali pažeisti ir kitus organus, dažniausiai blužnį ar kaulų čiulpus.
Amžius, lytis ir paveldimumas – tai sveikatos rizikos veiksniai, kurių žmogus negali kontroliuoti ir pakeisti. Tačiau mes tvirtiname, kad žinojimas apie priklausymą rizikos grupei yra „vertas aukso“, nes suteikia žmogui progą išvengti galimos ligos pasirinkus sveikesnę gyvenseną.
Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras minėdamas Europos judumo savaitę kviečia šeimas į rudeninį žygį!
Mankštos skirtos Šiaulių miesto gyventojams nuo 60 metų amžiaus. Užsiėmimai vyks NUO RUGSĖJO 10 d. 
Šių metų šūkis: „Savižudybes įveikime drauge“ visus ragina mokytis atpažinti gresiančią nelaimę. Bandymai žudytis, mintys apie savižudybę dažnai yra požymis, kad žmogus nepajėgia susidoroti su savo kančia kitais, racionaliais būdais.