SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

65-erių metų ir vyresniems Šiaulių miesto gyventojams organizuojamos mankštos pagal jų fizinį pajėgumą ir sveikatos būklę..
Nušalti galima ne tik dėl labai žemos temperatūros, bet ir dėl drėgmės, vėjo ar ilgai lauke praleisto laiko.
Kviečiame į mandarinais kvepiančią Atvirų Durų Dieną jaukiai ir prasmingai praleisti popietę sveikatos labui! REGISTRUOKITĖS jau dabar!
Norime pasidžiaugti, kad pagal Norime pasidžiaugti, kad pagal "Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo“ veiklos aprašą, konsultacijos sėkmingai vykdomos penkiose mokyklose, iš kurių net trys jau baigė.
Šaltuoju metų laiku žiemos traumų tema yra labai aktuali. Slidūs šaligatviai, laiptai, netinkama avalynė, oro sąlygų neįvertinimas ir užsisvajojęs žvilgsnis nuveda tiesiai į traumatologijos skyrių arba, geriausiu atveju, apsiribojama tik išgąsčiu, patempimu, išnirimu, sumušimu ir mėlyne.
Gruodžio 12 d. 12 val. Šiaulių universiteto bibliotekos salėje Vytauto g. 84 (413 auditorija). Registracija tel.: 8 (41) 43 25 39 (darbo valandomis).