SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

Karantinas pratęsiamas dar dviem savaitėms, iki balandžio 27 dienos, o nuo penktadienio visiems be išimties, einantiems į viešą erdvę dėvėti kaukes privaloma, o vienkartines pirštines – rekomenduojama.
Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) balandžio 7-ąją dieną mini Pasaulinę sveikatos dieną, kuri 2020-aisiais metais skirta paminėti slaugytojų ir akušerių darbą bei priminti pasaulio lyderiams ir visuomenei apie jų svarbų indėlį palaikant ir gerinant sveikatą.
Tai diena skatinanti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, sveikatą, būti atsakingam už savo elgesį kelyje
Paauglystė tiek tėvams, tiek pačiam paaugliui – tikras išbandymų metas. Šiuo sudėtingu laikotarpiu, paauglys pasineria į savo identiteto paieškas, taip pat jo tikslas – atrasti savo vietą sociume. Šios paieškos nėra lengvos, jaunuoliai dažnu atveju maištauja ir tėvai ima nerimauti, ar jų atžala nepradėjo vartoti alkoholį ar narkotikus.
Nuo šiandien (balandžio 6 d.) Šiaulių centro poliklinikoje (Vytauto g. 101, Šiauliai) pradeda veikti Karščiavimo klinika. į karščiavimo klinikas galės kreiptis viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintys pacientai, čia jiems bus atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19).
Kasmet Lietuvoje dėl širdies ir kraujagyslių ligų miršta apie 20 tūkst. žmonių, o šis laikas – ypač pavojingas. Kaip apsisaugoti?
Autizmas – vienas sudėtingiausių raidos sutrikimų, kurio patogenezė dar nevisiškai žinoma. Autizmo simptomai lemia raidos nukrypimus, kurie apima daugelį psichikos veikimo sričių ir yra visą gyvenimą trunkantys socialinio bendravimo, komunikacijos ir elgesio sutrikimai. Autizmas plinta globaliai nesirenkant pagal rasę, lytį, socialinį sluoksnį ar kitas žmogiškas identifikacijas.
2020-03-31
Gamtoje bunda ligas platinančios erkės! Visuomenės sveikatos specialistai siekdami užkirsti kelią erkių platinamų ligų rizikai, primena efektyviausias profilaktikos priemones.
Implantuojantis gydytojas odontologas Martynas Žalandauskas dalinasi patarimais apie implantus.
Mūsų specialistai pasirengę konsultuoti šiauliečius SAVIIZOLIACIJOS ir KARANTINO laikymosi klausimais