SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Naujienos

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamentas, atlikęs Šiaulių apskrities skiepijimo aprėpčių analizę, teikia informaciją apie skiepijimų aprėptis Šiaulių apskrityje 2019 metais.
Taip pavadintame kvalifikacijos kėlimo seminare temą pristatėme su didelę patrtį turinčiais lektoriais.
Remdamiesi Lietuvos ir pasaulio sveikatos sistemų bei „Sidabrinės linijos“ karantino laikotarpio patirtimi, teikiame rekomendacijas, padėsiančias rūpintis vyresnio amžiaus gyventojų emocinės ir psichologinės gerovės palaikymu.
1987 m. birželio 26-ąją Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabandos diena. Minimos dienos tikslas – stiprinti šalių tarptautinį bendradarbiavimą siekiant visuomenės, kuri nevartoja narkotikų ir psichotropinių medžiagų. Ši tema tampa vis aktualesnė, nes kasmet vartojančių narkotikus jaunų žmonių skaičius nemažėja.
Vasaros metu kiekvienas poilsį ir atsipalaidavimą suvokiame skirtingai: kas mėgaujasi saule, kas maudosi, o kažkas bando vasarodami atsigaivinti vartodami alkoholį. Ar žmonės žino, ar tiesiog pamiršta, jog per karščius, alkoholio kiekis greičiau pasisavinamas organizme ir sukelia labai daug pavojų: nuo perkaitimo saulėje, padidėjusio kraujo spaudimo, dehidratacijos iki stipraus apsinuodijimo. Taip pat alkoholiu „atsigaivinęs“ žmogus, dažnu atveju, pervertina savo galimybės ir drąsiai elgiasi prie vandens, o tai žymiai padidina ne tik susižeidimų ar traumų, bet ir paskendimo riziką. Kiekvienais metais alkoholis tampa daugelio mirčių ir traumų priežastimi.
Šiaulių visuomenės sveikatos specialistai primena: dėl nesaugaus maisto vartojimo karštomis vasaros dienomis kasmet padaugėja bakterinių žarnyno infekcijų
Tavo aplinkoje yra asmuo, turintis priklausomybę nuo alkoholio, kuriam nori padėti, bet nežinai kaip? O gal tu pats esi tas žmogus, kuris turi priklausomybę ir nori jos atsisakyti?
Birželio 15-30 d. Šiaulių miesto viešojo maitinimo įstaigos įsijungė į Biuro organizuotą akciją, kurios metu lankytojams bus išdalinta daugiau nei 2000 vnt. drėgnų servetėlių. Akcijos tikslas - priminti, kad būtina pasirūpinti rankų švara prieš valgį.
Vasara – pats smagiausias metų laikas, kada laukia atostogos, draugai, gamta ir pramogos.