SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.

Maudyklos

 Gyventojus kviečiame teikti pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus dėl paplūdimių įteisinimo ir dėl numatomų stebėti maudyklų

 Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, įgyvendindamas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 5 d. sprendimu Nr. T-92 patvirtintas Saugaus elgesio Šiaulių miesto paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo taisyklės, kviečia miesto gyventojus teikti pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus dėl paplūdimių įteisinimo ir dėl numatomų stebėti maudyklų.

 Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. A-673 ,,Dėl Šiaulių miesto paplūdimių naudojimo įteisinimo“ yra tiriamos dvi įteisintos naudoti Rėkyvos ežero ir Prūdelio tvenkinio paplūdimių maudyklos bei dvi neįteisintos naudoti Talkšos ežero prie Salduvės parko ir Rėkyvos ežero Bačiūnų maudyklos.

 Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius, atsižvelgęs į Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pateiktą informaciją apie suinteresuotos visuomenės pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus prieš maudymosi sezoną įsakymu įteisins miesto teritorijoje esančius, taip pat naujai įrengtus arba rekonstruotus paplūdimius.

 Pasiūlymus, pastabas ar nusiskundimus prašome teikti nuo 2020 m. kovo 1 d. iki balandžio 20 d. Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui (Varpo g. 9, III aukštas, 304 kab., Šiauliai) arba elektroniniu paštu biuras@sveikatos-biuras.lt. Telefonas pasiteiravimui: (8 41) 439 970.

 Fizinių asmenų pasiūlymų teikimo forma

Juridinių asmenų pasiūlymų teikimo forma

  Šiaulių miesto administracijos direktoriaus 2019 m. gegužės 14 d. įsakymas Nr. A -673 ,,Dėl Šiaulių miesto paplūdimių naudojimo įteisinimo" 

Saugaus elgesio Šiaulių miesto paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo taisyklės

 Bendra informacija lankytojams

Higienos reikalavimai ir rekomendacijos lankytojams

Su pagrindinėmis saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis  susipažinti galite paspaudę  čia

Šiaulių miesto maudyklų charakteristikos  Rėkyvos ežero  Prūdelio tvenkinio

Paplūdimių maudyklų vandens klasifikacija

  2019 m. Šiaulių miesto paplūdimių ir maudyklų vandens tyrimų kalendorinis grafikas

 Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2010 m. 

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2011 m.  

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2012 m.      

 Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2013 m.  

 Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2014 m.

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2015 m.

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2016 m.

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2017 m.

 Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2018 m.

Šiaulių miesto maudyklų vandens kokybės rodikliai 2019 m.

 Maudyklų vandens kokybės rezultatai 2019 m.